Brak zasięgu mimo obecnosci na mapie

Wszystko na temat sieci Aero2 i usługi bezpłatnego dostępu do internetu BDI. Zasięg, wiadomości, problemy, informacje techniczne, różne pytania. Jak działa BDI, do kiedy będzie działał bezpłatny internet, jak uzyskać kartę, konfiguracja, opinie, testy, problemy techniczne.
Skullek
Początkujący forumowicz
Posty: 7
Rejestracja: 8 lut 2013, 14:58
Lokalizacja: Kruszwica
Kontakt:

Brak zasięgu mimo obecnosci na mapie

Post autor: Skullek »

Witam, użytkuje aero2 już 2 miesiące, ale niestety nie w swojej miejscowości. Mieszkam w Kruszwicy, według mapki ze strony aero2 jak i cyfrowego polsatu jestem objęty zasięgiem.
Obrazek (Miejsce zaznaczylem czerwonym kolorem), aczkolwiek w całej Kruszwicy nie mam zasięgu, byłem w centrum miasta, na obrzeżach, dopiero gdzieś z 3km poza miastem, na drodze wyjazdowej łapie zasięg.
Mój modem tu huawei e3131, codziennie jestem w Inowrocławiu i w Bydgoszczy i tam problemów z zasięgiem nie ma, wszystko łapie okej. Co z tym zrobić? Błędne oznaczenia na mapach,a może zdjeli nadajniki?
aero
Stały bywalec
Posty: 409
Rejestracja: 11 sty 2012, 10:19
Lokalizacja: Internet
Kontakt:

Post autor: aero »

Mapy zasięgu są tylko poglądowe i na ich podstawie nie zawiera się umów.

Tu sobie poszukaj nadajnika Aero2 http://mapa.btsearch.pl/
Skullek
Początkujący forumowicz
Posty: 7
Rejestracja: 8 lut 2013, 14:58
Lokalizacja: Kruszwica
Kontakt:

Post autor: Skullek »

Tak sie składa, że tutaj http://mapa.btsearch.pl/ wyszukuje mi dwa nadajniki do jednego mam około 3km, do drugiego 1-1,5km... I też nic...
hanysek81
Początkujący forumowicz
Posty: 17
Rejestracja: 10 lut 2012, 14:43
Lokalizacja: Czyżowice
Kontakt:

Post autor: hanysek81 »

Najbliższy nadajnik Aero2 masz w miejscowości Dobre Kujawskie czyli około 15 km od Ciebie. Pozostałe ponad 20 km. Sprawdź sobie zasięg na "Mysiej Wieży" pewnie złapiesz sygnał ;) a później w domu antena ATK-20 jak nie masz przeszkód terenowych i będzie OK.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post