Opor przeciw captcha w AERO2

Wszystko na temat sieci Aero2 i usługi bezpłatnego dostępu do internetu BDI. Zasięg, wiadomości, problemy, informacje techniczne, różne pytania. Jak działa BDI, do kiedy będzie działał bezpłatny internet, jak uzyskać kartę, konfiguracja, opinie, testy, problemy techniczne.

Precz z CAPTCHA ?

Czas głosowania minął 2 maja 14, 10:05

 
Liczba głosów: 0

cpt. Nemo
Stały bywalec
Posty: 385
Rejestracja: 27 gru 11, 0:14
Lokalizacja: Warszawa Bielany
Kontakt:

Opor przeciw captcha w AERO2

Post autor: cpt. Nemo »

https://www.facebook.com/pages/AERO2/1436904346551217

zbieramy zawiedzionych, rozgoryczonych i protestujacych uzytkownikow.
Wprawdzie Konstytucja gwarantuje wolność wypowiedzi, ale nie gwarantuje wolności po wypowiedzi...
Milek
Stały bywalec
Posty: 276
Rejestracja: 5 sty 14, 20:55
Lokalizacja: Wieleń
Kontakt:

Post autor: Milek »

Ogólnie będzie ciężko i mało prawdopodobne że coś wywalczymy ,ale wiara czyni cuda , więc co nam za szkodzi spróbować :) .
Pomogłem? Daj +
Awatar użytkownika
mawin
Początkujący forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 27 kwie 14, 20:12
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: mawin »

Witam,
używam karty Aero2 już ponad rok i do 01.04.2014r. nie miałem żadnego powodu do narzekania ! Problemy zaczęły się wraz z wprowadzeniem konieczności logowania się po przepisaniu literek z obrazka ...
Korzystałem i korzystam z karty sporadycznie - w domu mam dostęp do internetu przez WiFi - częściej np. kiedy wyjeżdzam z domu na urlop...
Dzisiaj miałem wątpliwą przyjemność a właściwie konieczność kilkakrotnego logowania się do internetu - i nerwy mi kompletnie puściły !!!
Literki konieczne do wprowadzenia są nieczytelne, w moim tablecie nie mogę ich powiększyć i dopiero po kilkunastu próbach udaje mi się ... ale tylko pozornie, bo ponowne włączenie dostępu do internetu wymaga wyłączenia i ponownego włączenia transmisji danych !!!
Zapisałem sie na FORUM, ponieważ NIE WIEM, co z tym problemem zrobić - fakt, że Karta AERO2 daje darmowy dostęp nie upoważnia dostawcy do utrudniania tego dostępu legalnym posiadaczom karty !
Pozdrawiam Mawin
biernaci
Początkujący forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 28 kwie 14, 20:17
Lokalizacja: wrocław
Kontakt:

Post autor: biernaci »

identyczna sytuacja, nieczytelne kody ,trudne do rozszyfrowania.Dzisiaj próbowałem 0,5 godz. wpisać kod,to jest skandal,chcą utrudnić korzystanie z internetu bezpłatnego, ale kody powinny być czytelne a nie zamazane i do tego wieloznaczne do odczytania.Też się zapisałem do forum tylko z tego powodu.A co dalej pozdrawiam - biernaci
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post