Problem z połączeniem z captcha

Wszystko na temat sieci Aero2 i usługi bezpłatnego dostępu do internetu BDI. Zasięg, wiadomości, problemy, informacje techniczne, różne pytania. Jak działa BDI, do kiedy będzie działał bezpłatny internet, jak uzyskać kartę, konfiguracja, opinie, testy, problemy techniczne.
andkan
Początkujący forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 18 lis 2014, 18:49
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Problem z połączeniem z captcha

Post autor: andkan »

Witam!
To mój pierwszy post na tym forum dlatego tym bardziej witam wszystkich użytkowników.
Do rzeczy. Jestem użytkownikiem aero2 od kilku lat i od początku używałem modemu Huawei e3131 w wersji hilink. Nie miałem żadnych problemów z połączeniem. Od kilku dni występuje problem z połączeniem ze stroną na której wpisuje się kod captcha. Modem łączy się, pokazuje się strona z poziomem sygnału (sygnał jest dość dobry i taki zawsze był) i na tym koniec. Wpisanie dowolnego adresu strony kończy się informacją, że nie można połączyć się z serwerem. Gdy wymuszę połączenie ze stroną captcha to po wpisaniu kodu działa wszystko dobrze do czasu kolejnego wpisu. Do tej pory modem sam łączył się ze stroną captcha i wszystko fajnie funkcjonowało. Może mi ktoś pomóc w przywróceniu działania modemu z automatycznym łączeniem się ze stroną do wpisania kodu.
andkan
Początkujący forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 18 lis 2014, 18:49
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: andkan »

Wszystko powróciło do normy. Nawet nie wiem jak i dlaczego - i to mnie niepokoi. W sumie, to najważniejsze że działa jak dawniej.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post