Problem z potwierdzeniem przez internet

Wszystko na temat sieci Aero2 i usługi bezpłatnego dostępu do internetu BDI. Zasięg, wiadomości, problemy, informacje techniczne, różne pytania. Jak działa BDI, do kiedy będzie działał bezpłatny internet, jak uzyskać kartę, konfiguracja, opinie, testy, problemy techniczne.
machos89
Początkujący forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 24 sty 2012, 13:22
Lokalizacja: Przemyśl
Kontakt:

Problem z potwierdzeniem przez internet

Post autor: machos89 »

Witam. Mam następujący problem. Wypełniłem na necie formularz, a potem na maila ma mi przyjść potwierdzenie. OK wszystko pięknie. Problem w tym, że w mailu zrobiłem literówkę i po prostu do mnie nie dojdzie nigdy:/ i teraz tak dodzwonić się ba BOK to jest chyba niemożliwością (dzwonie od wczoraj co chwile i nic ) napisałem na maila pytanie również nic, a jak dzwonie na drugi numer to miła Pani mowi ze nic nie może zrobić (o dziwo można się tam dodzwonić) i mówi aby sobie próbować dzwonić do skutku aż ktoś odbierze. Super ale jednak wpłaciłem już depozyt, wysyłkę . I czy ktoś ma jakiś pomysł co z tym zrobić?? Czy komuś w ogóle udało się dodzwonić na BOK????
mateeeusz
Początkujący forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 14 sty 2012, 10:53
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Post autor: mateeeusz »

Da się, próbuj do skutku. Osobiście dodzwoniłem się jakiś tydzień temu [góra dwa]. Dzwoniłem około 11 i "wisiałem" na linii do skutku, czekałem dosyć długo, ale byłem uparty :)
studzin
Początkujący forumowicz
Posty: 14
Rejestracja: 13 sty 2012, 19:36
Lokalizacja: tcz
Kontakt:

Post autor: studzin »

Ojciec miał podobny problem. Mail nie doszedł, a adres był ok. Mi się udało dodzwonić za pierwszym razem w dodatku ok. 14. Pani tylko potwierdziła dane i wysłała na nowo maila z umową.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post