Mapa użytkowników aero2forum.pl

Wszystko na temat sieci Aero2 i usługi bezpłatnego dostępu do internetu BDI. Zasięg, wiadomości, problemy, informacje techniczne, różne pytania. Jak działa BDI, do kiedy będzie działał bezpłatny internet, jak uzyskać kartę, konfiguracja, opinie, testy, problemy techniczne.
Stanb
Początkujący forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 25 paź 11, 20:27
Lokalizacja: 33-100 Tarnów, Polska
Kontakt:

Post autor: Stanb »

Witam. Tarnów. Nie ma mnie na mapie, chociaż rejestrując się wczoraj wpisałam miejscowość w profilu. Zasięg bez anteny - może być... Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony 26 paź 11, 10:30 przez Stanb, łącznie zmieniany 1 raz.
michalekd
Początkujący forumowicz
Posty: 6
Rejestracja: 26 paź 11, 16:45
Lokalizacja: Bielsko-Biała Lipnik
Kontakt:

Post autor: michalekd »

Bielsko-Biała Lipnik. Zgodnie z sugestią na początku wątku dopisałem do bielska lipnik, ale mnie nie pokazuje. Powinienes chyba dodać pole kodu pocztowego, albo co... Zasięg mi jest tutaj nieznany, bo na razie mi nie działa.
airlive
Często tu zagląda
Posty: 46
Rejestracja: 28 wrz 11, 17:10
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Post autor: airlive »

Trochę to trwa, mnie pokazało po dwu dniach mw.
Nokia 5800 XM | Sierra Wireless AirCard USB 307 | Huawei E3131-s2 + Asus RT-N10U (tomato by Shibby)
admin
Maniak
Posty: 1817
Rejestracja: 14 lip 11, 10:24
Lokalizacja: Warszawa, Praga-Południe
Kontakt:

Post autor: admin »

Stanb pisze: Witam. Tarnów. Nie ma mnie na mapie, chociaż rejestrując się wczoraj wpisałam miejscowość w profilu. Zasięg bez anteny - może być... Pozdrawiam.
Ja Cie widze... aktualizacja na mapie google jest pewnie raz dziennie...
MODEM: HUAWEI E173U-2 z Play FIRMWARE: 11.126.85.00.209
ROUTER: EDIMAX 3G-6200n FIRMWARE: 2.24p
Stanb
Początkujący forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 25 paź 11, 20:27
Lokalizacja: 33-100 Tarnów, Polska
Kontakt:

Post autor: Stanb »

Witam, ja też już siebie widzę. Pozdrawiam.
vistamaster
Często tu zagląda
Posty: 65
Rejestracja: 29 paź 11, 10:21
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: vistamaster »

Sosnowiec (dzielnica Pogoń)
Huawei E173 firmware 11.126.85.00.209 Win Vista 32bit:
- top_netinfo v.3.53 -> zasięg aero2 stabilne 48%
- top_netinfo v.3.53 + antena magnetyczna 9dB (bat 40cm)-> zasięg aero2 stabilne 58%
Michal_PK
Początkujący forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 6 gru 11, 0:19
Lokalizacja: Czerwionka-Leszczyny
Kontakt:

Post autor: Michal_PK »

Witam.
Działanie potwierdzam w miejscowości Czerwionka-Leszczyny, na trasie A1 Bełk - Maciejów oraz dalej z Gliwic do Strzebińia przez: Pyskowice, Jasiona, Tworóg, Koszęcin z chwilową utratą łączności między Połomią a Brynkiem.
Sprawdzane na Samsung Galaxy Spica I5700 - w wyszukiwaniu sieci głosi się jako 26017, natomiast po połączeniu jako operator wyświetla się Aero2.
Zarówno w Leszczynach jak i Strzebiniu transfer od i do 256 kb/s.
damianaleks
Początkujący forumowicz
Posty: 11
Rejestracja: 16 gru 11, 19:51
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Post autor: damianaleks »

potwierdzam działanie Białystok - Jaroszówka :) więc im bliżej centrum tym lepiej :D
fillip75
Początkujący forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 8 lut 12, 11:45
Lokalizacja: Chełm
Kontakt:

Post autor: fillip75 »

Witam! Pomysł z mapką jest ciekawy, ale brakuje mi czegoś. A mianowicie miejsc, w których stwierdzono, że AERO2 nie działa. Wydaje mi się to bardziej istotne. Jak również podanie, że działa w Warszawie, bez podania ulicy lub chociaż części dzielnicy, w której pracuje, to tak jakbym napisał że działa w Chełmie, a oczekiwałbym tego samego od miejscowości oddalonej o 30 km. Bo w Siedliszczach już nie działa i... klops. Doradzałbym podawanie dokładnych lokalizacji działania, jak również i nie funkcjonowania AERO2.
cpt. Nemo
Stały bywalec
Posty: 385
Rejestracja: 27 gru 11, 0:14
Lokalizacja: Warszawa Bielany
Kontakt:

Post autor: cpt. Nemo »

Warszawe i bliskie peryferia objezdzalem naokolo i wszedzie dzialal, tak ze wydaje mi sie iz to miasto nie ma problemow z Aero2
Ostatnio zmieniony 8 lut 12, 22:09 przez cpt. Nemo, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post