Telefony do Aero2

Polecane modemy i routery do Aero2. Używanie smartfonów i tabletów z Aero2. Sterowniki, opinie, problemy techniczne, porady.
mop
Początkujący forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 18 lis 11, 21:32
Lokalizacja: gdzieś
Kontakt:

Post autor: mop »

nokia 500 działa z aero2 pozdrawiam.
darius94ster
Początkujący forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 18 cze 12, 12:40
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: darius94ster »

Wie ktoś jak skonfigurować Samsung gt-s7350 pod aero2(nowa karta)?
W ustawieniach sieci->nowy profil->punkt dostępowy:darmowy, reszta bez zmian, tryb pracy UMTS.
Niestety przy próbie połączenia przeglądarką"usługa niedostępna", podczas ręcznego wyboru sieci widoczne jest Aero2, ale podczas zatwierdzenia "Błąd wyboru sieci".
flor85
Początkujący forumowicz
Posty: 10
Rejestracja: 22 cze 12, 18:09
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: flor85 »

czy nokia 6600i slide będzie współpracowała z kartą aero2??
aero
Stały bywalec
Posty: 409
Rejestracja: 11 sty 12, 10:19
Lokalizacja: Internet
Kontakt:

Post autor: aero »

Nie będzie, nie ma UMTS 900 MHz.
alaskan_malamute
Początkujący forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 27 paź 13, 16:27
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: alaskan_malamute »

Czy warto inwestować w telefon z dual sim dla Aero2?

Potrzebuję telefonu do nawigacji i Aero2 żeby czasem żeby coś zainstalować na nim lub posłuchać muzyki przez radio internetowe. Mam kablówkę więc z pewnością Aero2 nie będzie mi często służył do przeglądania internetu, chyba, że w nagłej potrzebie.

Czy jednak jakiś internet na abonament w tej sytuacji będzie niezbędny i lepiej wziąć jakiś telefon na jedną kartę w promocji u któregoś z operatorów?

Dodatkowo chcę żeby telefon miał ekran 5 cali, nagrywanie rozmów, kompas, dobrą jakość dźwięku, naprawę gwarancyjną w Polsce (najlepiej gwarancja co najmniej 2-letnia), kompas, wymienną baterię, żeby miał aktualizacje (przynajmniej na gwarancji potem może wgram sam coś). Przeczytałem złe opinie
o Pentagram Monster P430-1 słaby reakcje na dotyk i rysuje się, Galaxy grand duos - brak naprawy gwarancyjnej trzeba wysyłać za granicę. ZTE987 też podobno nie ma serwisu gwarancjyjnego w polsce.

Co powiecie o HTC Desire SV. A może jakaś Xperia?
Awatar użytkownika
denox
Często tu zagląda
Posty: 236
Rejestracja: 2 paź 13, 8:17
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Kontakt:

Post autor: denox »

hmmm.... może w samych telefonach nie pomogę aż tak bardzo ale poszperał bym na stronach z telefonami telepolis lub mgsm tam jest sporo opisów testów praktycznych więc coś możliwe że dopasujesz do Swoich potrzeb. Co do Xperi bym się grubo zastanowił. Z doświadczenia wiem że np fotki filmiki tylko wyglądają dobrze na telefonie na kompie nie jest już tak pięknie i Ekrany sony bravia stosowane w telefonach nie są zbyt trwałe.

A czy warto inwestować w dualowca hmmm... to pytanie musisz sobie sam zadać :)
:D POMOC = LIKE :D
Luc3k
Początkujący forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 16 lis 13, 23:03
Lokalizacja: Nowy Sącz
Kontakt:

Post autor: Luc3k »

MMZabrze pisze: Przetestowałem Nokia 6700 Classic - działa jak należy. Konfiguracja prosta i przysparza kłopotów.
Czy możesz opisać jak udało Ci się skonfigurować Aero2 w Noki 6700?
szoppracz
Początkujący forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 20 lis 13, 9:52
Lokalizacja: Warmińsko-Maz.
Kontakt:

Post autor: szoppracz »

z powodzeniem używam do Aero2 telefonu ZTE V970 z dual sim od ponad roku,
telefon ma funkcję routera, więc mam internet na laptopie jak tego potrzebuję
Raz zrobiłem w 14 dni 20Gb transferu danych.

Polecam ten telefonik, ma najnowszy Android 4.2, oprócz rozmów mam darmowy nielimitowany internet praktycznie w całym już województwie warmińsko-mazurskim.

Telefon nawiązuje połączenie z internetem automatycznie, nie trzeba nic robić.

Dla zainteresowanych - mogę pomóc w sprowadzeniu z Chin do PL w cenie około 450zł

Sprowadziłem z Chin kilka egzemplarzy i wszystkie są udane.

Dla porównania +/- jest to coś w rodzaju Samsunga Galaxy SII

Posiada pełne menu w języku polskim, działają aplikacje z android market, więcej mozna poczytać w necie.

-------------------------------------------------------

MOD EDIT:
Ostrzeżenie Administratora za powielanie postów.... 70% /14dni
Ostatnio zmieniony 20 lis 13, 10:39 przez denox, łącznie zmieniany 1 raz.
czamarek
Początkujący forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 5 paź 12, 18:09
Lokalizacja: z tych
Kontakt:

Post autor: czamarek »

ZTE to dość stary telefon, teraz hitem jest Xiaomi red rice, jest podobno bardzo dobrze wykonany, według ludzi z forum telchina działa AERO2 i nie jest drogi, około 600zł na aliexpress
szoppracz
Początkujący forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 20 lis 13, 9:52
Lokalizacja: Warmińsko-Maz.
Kontakt:

Post autor: szoppracz »

Xiaomi wydaje się interesujący, ale co komu potrzeba.
szukałem rozwiązania które pozwoli mi zaoszczędzić na necie i znalazłem, kupiłem nowy telefon ZTE + kartę do Aero2 i na dzień obecny w zupełności mi to wystarcza.
Zrezygnowałem z netu mobilnego i nie potrzeba mi telefonów za "złotówkę" u naszych operatorów typu Lumia, Xperia lub inne wynalazki.

Obecnie Zte V970 można dostać za nieco ponad 400zł, natomiast Xiaomi chodzi przynajmniej 200zł drożej, ponad 600zł.

Wydaje mi się że cena jest adekwatna do parametrów.

Jeżeli jest ktoś chętny, mogę sprowadzić do PL Xiaomi Quad Core w podstawowej konfiguracji za 550 zł, na Allegro chodzą ponad 800zł, więc około 300zł zostaje w kieszeni.
Jak coś pisać na PW
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post